Кропивницькі легкоатлети стали учасниками Європейських ігор

Липень 14, 2023 | Спорт | Переглядів: 791 | Коментарі: 0

Учасниками змагань стали 7300 спортсменів із 48 країн, які розіграли 253 комплекти медалей.

Україну на змаганнях представляла рекордна кількість спортсменів - 263 атлети, які змагалися у 27-и із 30-и можливих дисциплін.

На цих змаганнях Національна збірна команда України виборола 41 медаль: 21 золоту, 12 срібних та 8 бронзових і посіла третє місце серед 48 країн-учасників Ігор.

1. Італія 35+26+39
2. Іспанія 21+17+19
3. Україна 21 + 12 + 8

За програмою Євроігор Україна виграла медальний залік одразу у чотирьох видах спорту: муай-таї, карате, стрибки у воду, а також веслування на байдарках і каное.

Кропивницький легкоатлет Олег Дорощук, підкоривши висоту 224 см, став третім у своєму дивізіоні за кількістю виконаних спроб.
В естафеті 4 х 100 метрів українська команда посіла друге місце в своєму дивізіоні. Ілля Попов був у запасі.