Угода користувача FotoInfrom.net

Угода користувача

Ця Угода визначає умови використання Користувачами матеріалів та сервісів сайту www.fotoinform.net (далі — «Сайт»).

1. Загальні умови

1.1. Використання матеріалів та сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України.

1.2. Ця Угода є публічною офертою. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту Користувач вважається таким, що приєднався до цієї Угоди.

1.3. Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Такі зміни набирають чинності через 3 (Три) дні з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті. У разі незгоди Користувача із внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів та сервісів Сайту.

2. Зобов'язання Користувача

2.1. Користувач погоджується не вдаватися до дій, які можуть розглядатися як такі, що порушують українське законодавство або норми міжнародного права, у тому числі у сфері інтелектуальної власності, авторських та/або суміжних правах, а також будь-яких дій, що призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту та сервісів сайту.

2.2. Використання матеріалів Сайту без згоди правовласників не допускається. Для правомірного використання матеріалів Сайту необхідно укласти ліцензійні договори (отримання ліцензій) від Правовласників.

2.3. При цитуванні матеріалів Сайту, включаючи авторські твори, що охороняються: для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене у підзаголовку або в першому абзаці матеріалу.

2.4. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятих норм моралі та моральності.

2.5. Користувач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування та використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть утримуватись на сайті.

2.6. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності і не має прямих або непрямих зобов'язань перед Користувачем у зв'язку з будь-якими можливими або виниклими втратами або збитками, пов'язаними з будь-яким змістом Сайту, реєстрацією авторських прав та відомостями про таку реєстрацію, товарами чи послугами, доступними на або отриманими через зовнішні сайти або ресурси або інші контакти Користувача, до яких він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси. 2.7. Користувач приймає положення про те, що всі матеріали та послуги Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватись рекламою. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності та не має жодних зобов'язань у зв'язку з такою рекламою.

3. Інші умови

3.1. Усі можливі суперечки, що випливають із цієї Угоди або пов'язані з нею, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

3.2. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем та Адміністрації Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин із спільної діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, які прямо не передбачені Угодою.

3.3. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або таким, що не підлягає примусовому виконанню, не тягне за собою недійсність інших положень Угоди.

3.4. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-ким із Користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права вжити пізніше відповідних дій на захист своїх інтересів та захист авторських прав на матеріали Сайту, що охороняються відповідно до законодавства.

Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди та безумовно приймає їх. Статті, які не відповідають зазначеним вимогам, не розглядаються. Надіслані рукописи назад не повертаються. Автори статей несуть відповідальність за зміст статей та за сам факт їхньої публікації. Редакція не завжди поділяє думки авторів і не несе відповідальності за недостовірність даних, що публікуються.

Редакція сайту не несе відповідальності перед авторами та/або третіми особами та організаціями за можливі збитки, спричинені публікацією статті.

Редакція має право вилучити вже опубліковану статтю, якщо з'ясується, що в процесі публікації статті було порушено чиїсь права або загальноприйняті норми наукової етики.

Про факт вилучення статті редакція повідомляє автору, який надав статтю, рецензенту та організації, де робота виконувалася.


Правила коментування

Редакція  залишає за собою право видаляти будь-які коментарі, якщо вважатиме їх такими, що порушують політику редакції або правила коментування.


На Сайті забороняється:


- Розпалювання міжнаціональної ворожнечі, дискримінація за расовою, етнічною чи іншою ознакою.

- Заклик до екстремізму, сепаратизму, тероризму або інших деструктивних дій.

- Погрози на адресу читачів або редакції.

- Образа інших коментаторів, відомих особистостей

- Використання нецензурної лексики.

- Розміщення завідомо неправдивої або неперевіреної інформації.

- Пропаганда алкоголізму, наркоманії, тютюнопаління.

- Спам, комерційна діяльність, реклама, гіперлінки.

- Повторення коментарів, безглузді коментарі або такі, що містять тільки спеціальні символи або перенасичені ними.

- Копіювання інших матеріалів або цитування, що перевищує за розміром сам коментар.