У Кропивницькому говорили про майбутнє туризму в Україні

Червень 21, 2022 | Новини | Переглядів: 1648 | Коментарі: 0

В бібліотеці Чижевського відбулася VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні напрямки розвитку туризму та рекреації в регіонах України».

	У Кропивницькому говорили про майбутнє туризму в Україні

	У Кропивницькому говорили про майбутнє туризму в Україні


На конференції, яка проводилась в offline та online форматі зібралося багато науковців, держслужбовців, представників туристичного бізнесу та туристів-практиків.

Говорили про нагальні проблеми розвитку туризму в регіонах України, економічні питання, менеджмент та маркетинг в туризмі, географію туризму та рекреації, теоретичні, методичні та організаційні засади спортивного туризму, психолого-педагогічні аспекти туризму та рекреації, підготовку фахівців з туризму, краєзнавчий туризм тощо.

Приділили увагу, зокрема, розвитку туризму в Україні та світі на тлі збройної агресії росії. На думку фахівців, в цей час в Україні переважатиме бюджетний внутрішній туризм як то одноденні екскурсійні маршрути або короткотривалий відпочинок у горах, а також тури за кордон (переважно автобусні або з можливістю вильоту з території Польщі, Литви, Молдови).

Що ж до потенціалу нашої області, за словами директорки департаменту культури та туризму Кіровоградської ОВА Ул’яни Соколенко, Кіровоградщина має унікальні рекреаційно-туристські ресурси, починаючи від можливості створення бальнеологічного курорту на родовищах радонових мінеральних вод, різних видів сплавів, каньйонінга чи скелелазіння у каньйоні річки Південний Буг до відвідування Музею ракетних військ стратегічного призначення та археологічних пам'яток світового рівня.

Кіровоградщина багата на такі туристичні напрямки:

культурно-пізнавальний з відвідуванням Театру Корифеїв, Музею мистецтв чи Хутора Надія;
сільський чи зелений, коли варто заїхати у парк-готель «Скіфія» чи на хутір «Козацька долина»;
гастрономічний з обов’язковим відвідуванням ферми та сироварні «Лісова коза» чи «Неємії»;
екологічний з можливістю потрапити в «місця сили» у Монастирищі, урочищі «Каскади», заказнику «Велика та мала скелі»;
подієвий, а це Медoвий ярмарoк, KROPhoneyfest, GOODoK_FEST, «Протопопівські саламандри», «АгроЕкспо», «Вересневі самоцвіти» та багато інших;
а також регілійний, спортивний, водний, лкікувально-оздоровчий та індустріальний з поїздкою на Морозівський розріз чи у Кочубеївські штольні.

Як зазначив доктор географічних наук Олександр Колотуха, кожна війна рано чи пізно закінчується. Всі ми свято віримо в нашу Перемогу. Світ вже знає про місця геноциду – Бучу, Гостомель, Маріуполь, і про місця військової звитяги – острів Зміїний, Білогородку чи Чорнобаївку. Та Україна надзвичайно багата на яскраві і неповторні дестинації, про які повинні дізнатись туристи з усього світу. В українського туризму великий потенціал. Тож українська наукова туристична спільнота вже працює!


Ви можете підтримати наш портал ДОНАТАМИ

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.




Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool