Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

У Кропивницький повернуті з реставрації

Март 22, 2018 | Новини | Просмотров: 818 | Комментариев: 0

На днях співробітники обласного художнього музею незважаючи на досить морозну та прохолодну погоду здійснили творчий виїзд до засніженого Харкова.

Для проведення консерваційно-реставраційних заходів до Харківської філії Національного науково-дослідного реставраційного центру України було перевезено три твори сакрального мистецтва 19 ст., а на своє постійне зберігання, до Кропивницького із Харкова були повернуті: ікона на полотні невідомого художника «Ісус Христос - Виноградар» та двобічна, виносна ікона на дереві «Святий Саваоф» та «Покрова Богородиці». Всі вони датуються 19 ст. та потребували негайного проведення ряду консерваційно-реставраційних заходів. 

Працювали над реставрацією цих творів художник-реставратор станкового олійного живопису вищої категорії Артем Погрібний та художник реставратор меблів та етнографічних пам’яток з дерева ІІ категорії Володимир Проскуряков. Саме завдячуючи Артему Олександровичу та Володимиру Авеніровичу - майстрам своєї справи, професіоналам, які мають чуття справжнього художника, відреставровані ними твори зможе побачити ще не одне покоління.

Висловлюємо подяку, завідуючій Харківської філії ННДРЦУ Тамарі Єрьоменко, завідувачу науково-дослідного реставраційного відділу Сергію Омельнику, художникам – реставраторам Володимиру Проскурякову та Артему Погрібному, а особливо, головному зберігачу фондів Тамарі Зибіній за плідну співпрацю, фахову та високопрофесійну роботу по поверненню до життя цих сакральних творів та методичну допомогу.

Щиро дякуємо харківським фахівцям за теплу, по домашньому дружню зустріч та бажаємо успіхів в роботі, здійснення творчих планів та нових відкриттів.

Ганна Осіпова та Валентина Ноженко
  

Коментарі для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
Загрузка...
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений