You can help our site. Thanks in advance for your help - donate - Click -
                                                                        

Спільне звернення до жителів Кіровоградщини

Квітень 11, 2012 | Новини | Переглядів: 1204 | Коментарі: 0

Саме святе, що є у нашому житті – це діти. Ми, батьки, несемо за них повну відповідальність від самого їх народження і протягом усього життя. 

З нами вони промовляють перші слова, роблять перші кроки, тож хто, як не ми повинні давати своїм нащадкам мудрі настанови, вчити відрізняти добре від поганого та формувати навички безпечної поведінки в побуті. Адже досить часто діти, не замислюючись про наслідки, беруть сірники чи експериментують з небезпечними речовинами, що може мати непоправні наслідки. Тож, аби вберегти життя своїм дітям, знайдіть час на відверту розмову з ними, роз’ясніть їм важливість та небезпечність води, газу, вогню, давайте чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації. І саме головне - теорію закріплюйте на практиці: завжди демонструйте на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, побутовою хімією, ліками, легкозаймистими та вибухонебезпечними речовинами.

Запам’ятайте, що саме від сьогоднішніх ваших повчальних настанов залежить безпечне завтра нашого підростаючого покоління.

 

ВІКТОР ФЕДОРЧАК   начальник ТУМНС   у Кіровоградській області                                               

 ІГОР ПАРФЬОНОВ   начальник Управління Держтехногенбезпеки у Кіровоградській області                                            

 

 

 

                                                                                            

 


Ви можете підтримати наш портал ДОНАТАМИ

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool