Надходження податку на прибуток на 29 відсотків перевищили минулорічні показники

Май 29, 2012 | Новини | Просмотров: 613 | Комментариев: 0

За чотири місяці поточного року до загального фонду державного бюджету України сплачено майже 16,3 млрд. грн. податку на прибуток. Про це Інтернет-виданню  «FOTOINFORM» повідомила прес-служба ДПА в Кіровоградської області

Бюджетний розпис виконано на 112,3 відсотка. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження податку зросли на 3,8 млрд. грн., або на 29,1 відсотка. Тоді до бюджету надійшло 13,1 млрд. гривень.
Як відзначають фахівці податкової, на результати сплати податку на прибуток вплинули заходи податкової з руйнування схем мінімізації податку, а також економічне зростання країни.
Так, наприклад, обсяги виробленої промислової продукції за січень-березень 2012 р. порівняно з відповідним періодом минулого року в цілому збільшилися на 0,9 відс., у тому числі випуск промислової продукції на підприємствах добувної промисловості зріс на 3,4 відс., обсяги випуску промислової продукції хімічної та нафтохімічної галузі – на 9,2 відс., промислове виробництво на підприємствах машинобудування – на 1,6 відсотка тощо.
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений