Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp _ Viber

Кропивницький: місто гарантовано матиме проблеми із теплопостачанням на початку 2019 року

Декабрь 15, 2018 | Новини | Просмотров: 664 | Комментариев: 0

Звернення ДП «Кіровоградтепло » ТОВ «ЦНТІ УНГА» до споживачів - мешканців міста Кропивницького

Рівень розрахунків мешканців міста протягом жовтня - листопада 2018 року є критично низьким і становить – 1 % !

Станом на 12.12. 2018 року населення міста з урахуванням пільг і субсидій заборгувало ДП «Кіровоградтепло» 73,6 млн. грн..

Якщо ситуація щодо неплатежів не буде урегульована найближчим часом, місто гарантовано матиме проблеми із теплопостачанням на початку 2019 року через відсутність номінацій на природний газ.

Нагадуємо споживачам підприємства – користувачам субсидій про необхідність систематичної щомісячної сплати вартості фактично спожитої послуги з теплопостачання з урахуванням розміру призначеної субсидії, відповідно до п. 22 постанови Кабінету Міністрів України від 25.10.1995 р. № 848 (зі змінами). Не допускайте накопичення заборгованості обов’язкового платежу - ризикуєте втратити субсидії , адже підприємством щомісячно надається інформація до органів соціального захисту щодо стану розрахунків субсидіантів в частині обов’язкового платежу!

Споживачам, які отримали право на розстрочення платежів на послуги теплопостачання відповідно до укладених договорів реструктуризації, нагадуємо про необхідність дотримання платіжної дисципліни щодо обов’язкової щомісячної оплати визначених нарахувань. Юридичним відділом підприємства вже подані позови до суду щодо невиконання споживачами умов договорів реструктуризації заборгованості. .

Сплатити заборгованість без комісійного збору споживачі підприємства можуть безпосередньо в касі абонентного відділу з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00 ( у п’ятницю до 16.00) за адресою: вул. Гришина (Кутузова ) 23/16 (2 поверх)., Телефони для довідок : 56-15-02, 56-15-19.  

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...
Загрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений