Кіровоградець намагався обікрасти супермаркет на 200 гривень

В одному із супермаркетів обласного центру відбулося спрацювання сигналізації.
За викликом на місце події прибув наряд відділу Державної служби охорони при УМВС в області. Правоохоронці затримали у торговельному закладі 28-річного кіровоградця, який намагався, не розрахувавшись, пронести повз касу станок для гоління вартістю понад 200 гривень.
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.

Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.

