Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Кіровоград: стартувала міська спартакіада серед учнів

Ноябрь 28, 2014 | Новини | Просмотров: 669 | Комментариев: 0

26-27 листопада в комунальному закладі «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» проходили змагання з тенісу настільного у залік VІ міської Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. У змаганнях взяли участь 60 спортсменів із 20 команд.

Перше місце завоювала збірна комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступеня «Гармонія» – гімназія імені Тараса Шевченка – центр позашкільного виховання «Контакт». Срібні нагороди вибороли учні навчально-виховного комплексу «Кіровоградський колегіум - спеціалізований навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад-центр естетичного виховання». Третє місце посіла команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22.
Змагання були організовані і проведені відділом фізичної культури та спорту спільно з управлінням освіти Кіровоградської міської ради та обласним відділенням Національного олімпійського комітету України.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.