Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш  Telegram  _ YouTube _ Facebook  

Кіровоград: набір в академію

Май 29, 2015 | Новини | Просмотров: 685 | Комментариев: 0

Національна академія прокуратури України (далі – Академія) оголошує прийом до Інституту підготовки кадрів на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» спеціальністю «Правознавство» (код спеціальності 8.03040101) в межах ліцензованого обсягу на денну форму навчання 300 місць; на заочну форму навчання – 100 місць.

До Академії приймаються громадяни України, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» (на денну форму навчання) та «бакалавр» (на заочну форму навчання) і виявили бажання здобути вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр». Прийом до Академії здійснюється за конкурсом.
На денну форму навчання до Академії для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра приймаються особи, які закінчили вищі навчальні заклади III та IV рівнів акредитації і отримали вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр».
На заочну форму навчання до Академії для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра приймаються особи, які закінчили вищі навчальні заклади III та IV рівнів акредитації і отримали вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр».
Підготовка фахівців в Академії здійснюється за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.
Більш детальна інформація: http://www.ap.gp.gov.ua/ua/08_01.html#folder_08
Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений