Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш  Telegram  _ YouTube _ Facebook  

Кіровоград: міжвідомча нарада в прокуратурі області

Июнь 12, 2013 | Новини | Просмотров: 654 | Комментариев: 0

Стан дотримання законодавства про соціальний захист пільгової категорії громадян обговорено на міжвідомчій нараді в прокуратурі області.

Як зазначалося на міжвідомчій нараді, за останні роки частка людей з обмеженими фізичними можливостями у загальній структурі населення регіону збільшилась. Не дивлячись на це, стан реалізації законодавства про захист прав інвалідів органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, державного контролю забезпечується не в повному обсязі.
Результати прокурорських перевірок свідчать, що органи влади та контролю не вживають достатніх заходів до запобігання інвалідності, до створення умов належного соціально-побутового становища та медичного обслуговування вказаної категорії громадян. Окрім того, розроблені програми соціального захисту інвалідів мають незначне фінансове підкріплення
З позитивних моментів учасники наради відзначили, що упродовж минулого та поточного років завдяки спільним зусиллям органів прокуратури та органів влади, в певній мірі вдалося полегшити доступ особам з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальної інфраструктури.
Після обговорення реального стану законності вказаної сфери, учасниками наради розроблено дієві заходи, покликані вирішити існуючі проблеми та поліпшити життя людей з обмеженими фізичними можливостями.
Правозахисна діяльність у сфері соціального захисту цієї категорії громадян залишається одним із найбільш важливих напрямів роботи прокуратури.

Прес-служба прокуратури області

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений
Новости СМИ2