Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоград: до уваги представників громадських об’єднань!

Ноябрь 13, 2013 | Новини | Просмотров: 621 | Комментариев: 0

Реєстраційна служба Кіровоградського міського управління юстиції Кіровоградської області повідомляє про проведення правоосвітнього заходу для Громадських об’єднань.

Запрошуємо Громадські об’єднання м. Кіровограда взяти участь у вищезаначеному заході, який відбудеться 13.09.2013 об 11.00 годині у приміщені Кіровоградської обласної наукової універсальної бібліотеки ім. Д.І. Чижевського, що знаходиться за адресою: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24.
Про участь у заході просимо письмово повідомити Реєстраційну службу Кіровоградського міського управління юстиції Кіровоградської області, за адресою: м. Кіровоград, вул. Преображенська, 2 (4-й поверх) у термін включно до 11.09.2013 .
За додатковою інформацією звертатися за телефоном 24-35-38.
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете