Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

ДП «Кіровоградтепло» звертається до мешканців міста

Декабрь 09, 2014 | Новини | Просмотров: 746 | Комментариев: 0

Шановні споживачі ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА», власники та балансоутримувачі житлових будинків!

Бережіть тепло у своїх оселях! Пам’ятайте !

Не утеплені вікна знижують температуру у житловому приміщенні на 20 %.

Не утеплені вхідні двері знижують температуру у житловому приміщенні на 8-12 %

Незачинені двері і розбите скло на сходовій клітці знижують температуру на 60-70 %

Встановлення побудинкових засобів обліку дає змогу зекономити до 30 % коштів споживачів на сплату за послуги теплопостачання .

Десять метрів неізольованих трубопроводів в підвальному приміщенні багатоквартирного призводять до втрат теплової енергії від 0,6% до 1% по житловому будинку.

Накип та бруд на внутрішніх поверхнях трубопроводів опалювальної системи товщиною 1 мм призводить до перевитрат палива від 1 до 1,2 відсотків.

Надаємо декілька рекомендацій, що дозволять значно поліпшити температурний режим в оселях за рахунок елементарних заходів енергозбереження:

Відкрийте батареї -Економія тепла – 5%, Не закривайте прилади опалення важкими шторами, меблями, решітками, гратами. Відкриття радіаторів дає змогу підвищити температуру у приміщенні на 1-3 градуси.

Ущільніть вікна -Економія – до 15%,Найпростіше і найнеобхідніше, якщо ви або ваші родичи –володарі старих рам, всі розуміють, що коли з вікна дує, треба ущільнити вікна.

Встановіть тепловий екран за радіаторами - Економія – 1-2%.,Це проста технологія, яка підвищить температуру у домі на 1-2 градуси. Батареї стоять під вікнами, тобто обігрівають цеглу або бетон зовнішньої стіни. А мають обігрівати внутрішнє приміщення. Для цього між батареями і стінами потрібно поставити спеціальний тепловідбивний матеріал: фольгу, яка буде прикріплена до теплоізолятора.

Встановіть на душниках у ванній кімнаті та кухні вентиляційні решітки з клапаном або жалюзі - використання цих приладів дозволить підвищити температуру в приміщенні на 1-2˚С.

Закрийте шви і щілини у стінах - Економія – 7-10%

Утепліть під’їзди -Економія – 7-9%

Теплий під’їзд є важливою складовою тепла у квартирах. Є декілька способів подбати про теплий під`їзд і сходові клітини: ущільнити вікна під’їзду; утеплити вхідні двері; загермезувати шви на зовнішніх стінах під`їзду. Головне – довести температуру на сходах до нормативу: 16 градусів. 1. Встановлення другої вхідної двері підвищить температуру в приміщенні на 3-4˚С.

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...
Загрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений