You can help our site. Thanks in advance for your help - donate - Click -
                                                                        

Переваги фільтрів зворотного осмосу

Березень 21, 2024 | Цікаве | Переглядів: 879 | Коментарі: 0

Чи можна пити воду прямо із крану, не турбуючись про її шкідливий вплив на здоров'я? 

Можна, але для цього необхідно встановити надійний фільтр, який буде якісно очищувати рідину від усіх небажаних домішок. Фільтри зворотного осмосу очищають воду на молекулярному рівні, що робить її придатною для вживання без додаткового кип'ятіння. Всередині установки встановлені фільтри із найменшими отворами, які пропускають виключно молекули води, затримуючи всі домішки та вкраплення. Щоби забезпечити себе та родину потрібною кількістю питної води, можна замовити системи зворотнього осмосу в інтернет-магазині та на власному досвіді переконатися в їхніх перевагах.

Image

Принцип роботи системи

Система складається із декількох фільтрів, основним з яких є зворотноосмотична мембрана, яка пропускає через себе тільки чисту рідину, а залишки відправляються в дренаж. Для того, щоб основний фільтруючий елемент працював належним чином, перед ним встановлено три додаткових картриджа, що очищують воду від хлору, механічних домішок та органіки. Таку систему завжди можна адаптувати під індивідуальні потреби. Наприклад, у приватному будинку, не підключеному до водогону загального користування, немає потреби очищення від хлору. Проте вода зі свердловини багата на мінеральні та органічні домішки, тому доцільно використовувати фільтри попередньої очистки, які справляються саме із цими забрудненнями. Після мембрани рідина проходить через спеціальний фільтр, що позбавляє її присмаку та аромату. Представлений комплект фільтруючих елементів складає основу систему зворотного осмосу.

Додаткова комплектація системи

Вода є необхідною для нормальної життєдіяльності організму. Після мембранного очищення рідина втрачає як шкідливі, так і корисні складники. Для того, щоби наситити рідину речовинами, корисними для здоров'я, рекомендується додатково укомплектувати систему мінералізатором. Також встановлюють додаткові картриджі. Наприклад:

  1. біокераміка — ці фільтри активують воду, надаючи молекулі правильної форми та структури. У результаті такого впливу вода краще сприймається та засвоюється організмом людини;
  2. антиоксидант — картридж, що знижує позитивний заряд води до рівня, який є оптимальним для організму людини. Споживання такого напою підвищує рівень антиоксидантів в організмі, що сприяє уповільненню природних процесів старіння;
  3. РН-коректор — після проходження через мембрану рівень кислотності води знижується, а такий фільтр дає змогу підняти цей показник до 6,5-8,5;
  4. ультрафіолетовий випромінювач — цей картридж є обов'язковим для будинків та дач, де вода подається із криниць чи свердловин, оскільки він повістю знезаражує рідину. Якщо ж вода попередньо була знезаражена хлором, використання такого додаткового фільтру є недоцільним.

Фільтрація води відбувається під тиском від 3 атм до 6 атм.


ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool