Зведений загін УМВС Кіровоградщини вирушив у зону проведення АТО
![](http://www.fotoinform.net/uploads/news_24957_1.jpg)
Цими вихідними понад півсотні добровольців з числа працівників підрозділів обласного апарату та міськрайорганів внутрішніх справ області відбули для несення служби на Схід країни.
Після обов’язкового інструктажу до правоохоронців звернулися з напутніми словами в.о. начальника міліції громадської безпеки УМВС області Володимир Канчура та голова громадської організації «Учасників бойових дій в Афганістані та на території інших держав» підполковник міліції у відставці Олександр Шерстньов.
Також за доброю традицією перед відрядженням працівники міліції завітали до Храму Благовіщення Пресвятої Богородиці, де отримали благословення від священнослужителів та взяли участь у молебні.
Всі разом присутні помолилися за мир в Україні та пом’янули загиблих на Сході бійців і мирних жителів.
СЗГ УМВС України в Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)