Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

ЗD вибори в Кіровограді

Август 21, 2012 | Новини | Просмотров: 649 | Комментариев: 0

На базі Кіровоградської обласної громадської організації «Інформаційно-ресурсний центр» стартує проект «3D вибори» (Досвідченість. Динаміка. Довіра).

Проект реалізовується за фінансової підтримки Національного фонду сприяння демократії та під координацією Ресурсного центру АНГО (м. Черкаси).
Основна мета проекту: підготовка та навчання офіційних спостерігачів від різних політичних партій (блоків \ кандидатів), які прийматимуть участь у виборах восени 2012 року.
Проектом передбачено ряд заходів, зокрема підготовка методичної літератури для спостерігачів, проведення круглого столу з представниками різних політичних сил та навчання спостерігачів, яке включатиме різні тематичні блоки: психологічний, правовий і політичний.
Більш детальніше про проект та його особливості можна буде дізнатися на прес-конференції присвяченої старту реалізації проекту, яка відбудеться 28 серпня об 11 год. у приміщенні «Інформаційно-ресурсного центру» (вул. Дзержинського, 53а) за участі керівника проекту Г. Колєвої та тренерів проекту: кандидата політичних наук Р. Стадніченка, старшого викладача кафедри соціальних та гуманітарних дисциплін А. Фоменка та кандидата юридичних наук, доцента В. Юраха.
 

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...
Загрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений