З 30 жовтня діє новий порядок виконання митних формальностей відповідно до заявленого митного режиму

Октябрь 31, 2012 | Новини | Просмотров: 705 | Комментариев: 0

Кіровоградська митниця інформує, що з 30.10.2012 набув чинності наказ Міністерства фінансів України від 31.05.2012 № 657 «Про виконання митних формальностей відповідно до заявленого митного режиму».

Даним наказом затверджено Порядки виконання митних формальностей відповідно до заявленого митного режиму; митного оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон України з використанням книжок (карнетів) А.Т.А. та Інструкцію по заповненню граф книжки (карнета) А.Т.А. митними органами.
При цьому втрачають чинність наказ Міністерства фінансів України від 21.03.2012 року №386 «Про затвердження Порядку застосування митного режиму відмови на користь держави до товарів, що переміщуються через митний кордон України, та форми заяви про відмову на користь держави» та накази Державної митної служби України згідно переліку.
З даним наказом можливо ознайомитися на сайті Кіровоградської митниці http://customs.kr.ua/.

Прес-служба Кіровоградської митниці
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений