Як швидко повідомити фахівців про виявлений вибухонебезпечний чи підозрілий предмет?
Повідомити про вибухонебезпечний чи підозрілий предмет дуже просто: через спеціальний додаток «Розмінування України» у вашому телефоні або на офіційному сайті ДСНС України .
До речі, куратор додатка у смартфоні – відомий сапер-рятувальник, наш талісман пес Патрон, за його зображенням ви легко упізнаєте застосунок.
Наголошуємо, що додаток «Розмінування України» - це офіційне джерело повідомлення ДСНС України про виявлені вибухонебезпечні предмети. Завантажити додаток можна за лінком у Google Play i App Store У додатку в декілька кліків можна повідомити про знайдений підозрілий предмет, зробити його фото, позначити його координати, зробити відео. Після цього можна відстежувати статус цього предмета і перевірити, чи його вже знешкодили. Крім того, тут є інтерактивна мапа з місцями, де виявили вибухонебезпечні предмети.
На сайті ДСНС України (https://dsns.gov.ua/) також все просто: клікаєте на жовтогаряче віконце «Мапа розмінування», далі на вкладення
«Повідомити про мінування» і дієте за підказками. Безпосередньо в самому онлайн-сервісі відображається мапа, на якій показано місця виявлення вибухонебезпечних предметів на території України, також інтерфейс сервісу містить рекомендації для користувачів у випадку виявлення вибухонебезпечного або підозрілого предмета, а також найбільш розповсюджені вибухонебезпечні предмети та їхній короткий опис. Основною ж функцією сервісу є можливість подати заявку про виявлення вибухонебезпечного або підозрілого предмета та в онлайн-режимі відслідковувати статус її виконання.
Дані сервіси були запроваджені з метою автоматизації процесу повідомлення про виявлення вибухонебезпечних предметів від цивільного населення.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.