Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp _ Viber

У Кропивницькому проводиться симпозіум з питання реабілітації дітей з особливими потребами

Сентябрь 20, 2018 | Новини | Просмотров: 475 | Комментариев: 0

У Кропивницькому розпочав роботу ХІІ Україно – Баварський симпозіум Медико-соціальна реабілітація дітей з обмеженням життєдіяльності. 

У офіційному відкриті взяли участь представники Міністерства охорони здоров’я України, Інституту соціальної педіатрії та підліткової медицини LMU, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Асоціації дитячих неврологів України. 

Учасників симпозіуму з початком роботи привітав перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. Посадовець наголосив, що питання реабілітації дітей з особливими потребами є дуже актуальним. "Усі ми усвідомлюємо, що діти – це майбутнє нашої держави. На жаль, далеко не всі народжуються здоровими – у дітей трапляються певні відхилення або вроджені вади, які можна коригувати на певних етапах життя", – зауважив Сергій Коваленко.

Він підкреслив, що обласна влада приділяє значну увагу дитячій медицині. Зокрема, у рамках проекту голови ОДА Сергія Кузьменка "Здоров'я наших дітей" капітально відремонтовано та оснащено дитячу обласну лікарню, оновлено дитячі і пологові відділення в районних медичних закладах. "З ініціативи дружини Президента України Марини Порошенко в області відкрито 20 інклюзивно-ресурсних центрів для дітей з особливими потребами. До того ж, Кіровоградщина є одним із лідерів із впровадження інклюзивної форми навчання – значно збільшено кількість інклюзивних класів та дітей з інвалідністю, які навчаються і виховуються в колективах. У Кропивницькому вже багато років працюють дитячі садки, які відвідують діти з особливими потребами", – наголосив посадовець.

Сергій Коваленко побажав учасникам міжнародної конференції успішної роботи, позитивних вражень від спілкування та обміну досвідом.
Після офіційного відкриття симпозіуму розпочалося пленарне засідання на тему: "Медико-соціальна реабілітація дітей з обмеженням життєдіяльності (концепції, стратегії, інновації)" за участі відомих вітчизняних та іноземних науковців і медичних фахівців, які досліджують зазначену проблематику.

По закінченню пленарної частини учасники симпозіуму продовжать роботу у тематичних секціях "Стандарти лікування та реабілітації дітей з прогресуючими нервово-м’язовими захворюваннями", "Діагностика та медико-соціальна реабілітація дітей раннього віку з розладами спектру аутизму", "Превентивна ортопедична допомога дітям з органічним ураженням нервової системи", "Медична реабілітація дітей з наслідками перенесеного ушкодження нервової системи". Заходи у рамках симпозіуму триватимуть в обласному центрі до 22 вересня. 

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...
Загрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений