У Кропивницькому підписано Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю

Жовтень 19, 2017 | Новини | Переглядів: 845 | Коментарі: 0

Сьогодні підписано Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю між Кіровоградською облдержадміністрацією та Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я».

Метою Меморандуму є поглиблення співпраці сторін у виконанні програм, проектів, акцій та інших заходів з протидії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та вірусним гепатитам на території Кіровоградської області. Документ підписали голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко та виконавчий директор Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я» Андрій Клепіков.

Варто зазначити, що Альянс є недержавною організацією-розпорядником фінансової допомоги Глобального фонду. У співпраці з державними партнерами та громадськими організаціями цей благодійний фонд протидіє епідеміям ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та вірусних гепатитів шляхом надання фінансової та технічної підтримки на виконання програм і заходів. Кіровоградщина – серед регіонів-лідерів, які першими підписали відповідні Меморандуми. Донині такі документи почали діяти лише у Львівській, Хмельницькій, Миколаївській, Херсонській та Сумській областях.

Меморандум підписано на три роки. Згідно з його положеннями, сторони домовились сприяти процесу реалізації національних та регіональних програм, проектів, акцій та інших заходів, спрямованих на профілактику ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та вірусних гепатитів, у тому числі серед уразливих груп та молоді. Зокрема, у 2017 році Глобальним фондом передбачено надати Кіровоградській області на зазначені заходи кошти у сумі понад 21 мільйон 800 тисяч гривень. На співфінансування відповідних заходів з обласного бюджету виділено 3 мільйона 400 тисяч гривень.

– В обласному бюджеті передбачені кошти на протидію ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та вірусними гепатитам. Але ми не можемо забезпечити цю потребу в повному обсязі, тому фінансова допомога у сумі понад 20 мільйонів гривень від Альянсу для нас дуже важлива. Це значна увага від неурядових організацій до проблем наших людей, – підкреслив голова облдержадміністрації під час підписання Меморандуму.

– Упродовж останніх років було виділено значні кошти на реконструкцію, обладнання та оснащення медичних закладів області. Ми виділяємо кошти з обласного бюджету і на медичні препарати для різних категорій населення, у тому числі і для учасників антитерористичної операції. Важливо, що неурядовий благодійний фонд допомагає фінансово і стимулює владу до відповідних рішень стосовно інвестування у здоров'я людей.


ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool