У Кропивницькому обласна філармонія готує прем`єри пісень
![](http://www.fotoinform.net/uploads/news_57966_1.jpg)
Кіровоградська обласна філармонія готує прем‘єри двох пісень до Дня української державності. Концертну програму презентує онлайн 28 липня. Про це повідомили у закладі.
В онлайн концерті візьмуть участь солісти та творчі колективи філармонії.
«Традиційно виступатимуть академічний театр музики, пісні і танцю «Зоряни», наш камерний оркестр «Концертіно», ансамбль «Єлисавет-ретро», а також солісти філармонії. Дует Артема Гасленка і Владислава Бураги презентують кавер «Заспіваємо пісню про Україну», а Людмила Мокряк – «Українську лють»», – розповіла директор Наталія Агапеєва.
Вона додала, онлайн концерт можна буде побачити на всіх офіційних ресурсах обласної філармонії.
Початок заходу об 11:00.
Раніше обласна філармонія презентувала концертні програми для військових і переселенців, які знайшли прихисток на Кіровоградщині.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)