У Кропивницькому бібліотекарі провели голосні читання (ФОТО)
![](http://www.fotoinform.net/uploads/news_57834_1.jpg)
Заохочуючи юних читачів до змістовного дозвілля, бібліотека №5 провела голосні читання «Райдуга в небі грає…» у рамках Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання».
Захід відвідали діти, які люблять читати і вміють виразно декламувати, серед них гості нашого міста, внутрішньо переміщені особи.
З викладки літератури «Барвистий світ поезій» учасники ознайомилися із зразками поетичного жанру. Вголос читали вірші Григорія Сковороди, Михайла Стельмаха, Вадима Скомаровського та інших відомих українських і місцевих поетів.
Найменші читачі старалися прочитати краще за свого товариша, бо дізналися, що чим більше людина читає, тим краща у неї техніка читання. Після прочитаного діти висловлювали свої думки і ділилися враженнями. Для дітлахів це було як заохочення частіше відвідувати бібліотеку і брати книги для читання.
Захід пройшов у дружній, веселій атмосфері. Конкурс буде проходити до 15 серпня. Бібліотека чекає нових претендентів на перемогу!
Детальніша інформація на сайті бібліотеки
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)