У Кіровограді зібралися найсильніші легкоатлети області
![](http://www.fotoinform.net/uploads/news_27829_1.jpg)
13 вересня на стадіоні «Зірка» відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000 року народження і молодших. Близько 100 атлетів з 9 команд виборювали право називатися найсильнішим.
У складі Кіровоградської команди було 9 вихованців КЗ КДЮСШ № 2. Першим у стрибках у довжину cтав вихованець В’ячеслава Нищеменка Павло Безшкуренко. Срібну медаль в бізі на 400 м завоював Андрій Кубраков (вихованець тренера Володимира Політовського).
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)