У зв'язку з відключеннями електроенергії для сталої роботи сайту потребуємо допомоги - ДОНАТАМИ - натиснути тут -
                                                                        

Світлана Лобанова окреслила пріоритетні завдання для місцевої влади у соціальній сфері

Січень 15, 2018 | Новини | Переглядів: 880 | Коментарі: 0

Заступник голови–керівник апарату облдержадміністрації Світлана Лобанова під час наради з керівниками райдержадміністрацій, районних рад, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад та представниками обласного, районних та міських військкоматів звернула увагу на пріоритетних завданнях місцевої влади у соціальній сфері. 

Серед таких Світлана Лобанова виокремила, передусім підвищення рівня середньомісячної заробітної плати, яка за січень-листопад по області склала 5702 грн.

Зокрема, у листопаді її розмір становив вже 6060 грн. "У 2018 році середньомісячна зарплата по області має досягти 8 тисяч гривень", - наголосила посадовець. А для цього вона порадила керівникам територій вести діалог з місцевим бізнесом на предмет пошуку можливостей підвищення рівня оплати праці працівникам.

Не втрачає актуальності завдання щодо погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах області. Так, за словами Світлана Лобанової, на 1 грудня 2017 року сума боргу на економічно активних підприємствах склала 10,7 млн. грн. Своїм працівникам завинили роботодавці з Олександрії, Кропивницького, Світловодськ, а також Гайворонського, Добровеличківського, Долинського та Новоукраїнського районів. Тому перед керівниками територій поставлено завдання - забезпечити дієву роботу комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Зайнятість населення – наступний орієнтир в роботі місцевих органів влади. Як зауважила заступник голови – керівник апарату ОДА, наразі формується програма зайнятості населення Кіровоградської області на 2018-2020 роки. У зв’язку з чим, Світлана Лобанова закликала керівників районів, міст та ОТГ взяти активну участь в її розробці, а також забезпечити прийняття аналогічних місцевих програм. "Основну увагу слід звернути на показник “Працевлаштування на нові робочі місця”, який необхідно розробляти, враховуючи наявні та прогнозовані інвестиційні проекти", - зауважила вона.

Крім цього, перед керівниками територій поставлено низку завдань, що стосувались проведення своєчасного перерахунку житлових субсидій, фінансування місцевих програм з підтримки внутрішньопереміщених осіб, учасників АТО та інших громадян пільгових категорій, а також фінансування літнього оздоровлення дітей.


Ви можете підтримати наш портал ДОНАТАМИ

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool