Правління громадської ради при міськвиконкомі підтримало створення наглядових рад у Кропивницькому

Серпень 08, 2018 | Новини | Переглядів: 636 | Коментарі: 0

7 серпня відбулось чергове засідання правління Громадської ради при виконавчому комітеті міської ради міста Кропивницького. 

Першим і найважливішим питанням порядку денного був розгляд проекту рішення «Про створення наглядових рад при комунальних підприємствах».

«Даний проект рішення був розроблений нашою громадською організацією спільно з Центром «ЕЙДОС», Центром медіарозслідувань «Прозоро» та депутатом міської ради Олександром Цертієм. Головна мета наглядових рад – це підвищення ефективності комунальних підприємств, власниками яких є громада міста, а не окремо взятий депутат чи чиновник» - наголосила Олена Сінченко, керівник інформаційного департаменту ГО «АПН» та член правління Громадської ради.

На засіданні відбулась дуже жвава дискусія щодо того, чи знайдуться спеціалісти в потрібній кількості, для того аби робота наглядових рад була фаховою. Також дискусія точилась навколо оплати роботи наглядових рад та їх незалежності від влади.

«На сьогоднішній день керівництво комунальних підприємств не звітує перед громадою, вони не звітують навіть перед депутатами. Тобто по факту ми не можемо знати реального стану речей, який є на сьогоднішній день. Я, як депутат, не завжди отримую відповіді на свої запити та звернення. Тому наглядові ради допоможуть зробити роботу комунальних підприємств не лише ефективнішою, а й прозорішою» - розповів ініціатор внесення даного проекту рішення Олександр Цертій.

Після дискусії та обговорення спірних питань члени правління вирішили підтримати проект рішення «Про створення наглядових рад». Тепер ініціатори чекатимуть на пропозиції від постійних комісій громадської ради, якщо такі виникатимуть в процесі детального ознайомлення з проектом рішення, а також готуватимуться до чергового раунду боротьби за громадські ради в сесійному залі міської ради.

Прес-служба АПН


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool