You can help our site. Thanks in advance for your help - donate - Click -
                                                                        

Права та обов язки платників податків при поданні податкової звітності до органів ДПС

Травень 25, 2011 | Новини | Переглядів: 1617 | Коментарі: 0

Складання та подання податкової звітності є обов’язком кожного платника податку, її прийняття – органів Державної податкової служби. Про це інтернет-видання  «FotoInform» повідомила прес-служба ДПА в Кіровоградської області

 Будь яка форма податкової декларації має містити обов’язкові реквізити, а саме: тип документа (звітний, уточнюючий, звітний новий); звітний (податковий) період, за який подається податкова декларація; повне найменування (ПІБ) платника податків згідно з реєстраційними документами; код платника податків згідно з ЄДРПО або податковий номер; реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які відмовляються отримувати податковий номер через свої релігійні переконання); місце розташування (місце проживання) платника податків; найменування органу ДПС, до якого подається звітність; дата подання звіту; ініціали, прізвища та реєстраційні номери облікових карток посадових осіб платника податків; підписи платника податку, засвідчені печаткою (за наявності). Якщо такі реквізити не будуть наведені, документ втратить свій статус.

Пунктом 48.4 ст.48 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) передбачені й інші обов’язкові реквізити. Платники податків, що належать до великих та середніх підприємств, подають податкові декларації до органу ДПС в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб. Звертаємо увагу підприємців, що згідно із п.48.7 ст.48 ПКУ податкова звітність, складена з порушенням норм цієї статті, не вважається податковою декларацією, а тому не приймається органами ДПС.

Під час прийняття податкової декларації уповноважена посадова особа органу державної податкової служби, в якому перебуває на обліку платник податків, зобов’язана перевірити наявність та достовірність заповнення всіх обов’язкових реквізитів, передбачених п.48.3 та п.48.4 ст.48 ПКУ. Відповідно до п.49.8ст.49 ПКУ інші показники, зазначені в податковій декларації платника податків, до її прийняття перевірці не підлягають.


Ви можете підтримати наш портал ДОНАТАМИ

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool