У зв'язку з відключеннями електроенергії для сталої роботи сайту потребуємо допомоги - ДОНАТАМИ - натиснути тут -
                                                                        

Новомиргородський район серед лідерів за обсягами виробництва промислової продукції у 2017 році.

Лютий 20, 2018 | Новини | Переглядів: 772 | Коментарі: 0

Про це перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко повідомив під час співбесіди з головою Новомиргородської райдержадміністрації Олександром Сенченком про результати економічного та соціального розвитку території у 2017-му та плани на 2018-й рік.

На сьогодні Новомиргородський район є територією, де ефективно працюють промислові підприємства. Як повідомив директор департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації Олександр Корнюша, обсяг виробленої та реалізованої продукції у 2017 році склав більше 1 млрд. грн., що на 44%. більше, ніж було у 2016 році.

Територія також серед лідерів із впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереженя. Минулого року на заміну вікон, систем опалення та ремонт покрівель у закладах освіти, культури та охорони здоров’я було спрямовано 5,2 млн. грн. Разом з тим, посадовець вказав на недостатні кроки місцевої влади щодо розвитку альтернативної енергетики, зокрема, спорудження сонячних та мінігідроелектростанцій.

Стосовно інвестиційної діяльності, то станом на 1 жовтня 2017 року в економіку району було залучено відповідних коштів на суму 3,4 млн. доларів США.

В аграрному секторі району показники погіршилися. Значною мірою на таку ситуацію вплинули несприятливі погодні умови минулого року, а також той факт, що місцеві сільгоспвиробники традиційно віддають перевагу рослинництву. Як результат, у тваринницькій галузі району спостерігається спад поголів’я великої рогатої худоби.
Позитивну динаміку у галузі освіти відзначив начальник профільного управління облдержадміністрації Володимир Таборанський. Тут вже створено дві опорних школи. Наразі, поза мережею опорних шкіл залишається ще 15 навчальних закладів району.

У напрямку охоплення дітей, позбавлених батьківського піклування, сімейними формами виховання район посів третє рейтингове місце в області.

У галузі культури пріоритетними напрямками залишаються розвиток зеленого туризму, оновлення бібліотечних фондів, а також збереження культурної спадщини, адже на цій території розташовано 83 історичні пам’ятки.

Серед позитивних моментів варто відзначити, що наприкінці минулого року у районі зафіксовано позитивну динаміку росту заробітної плати.
Сергій Коваленко визначив пріоритетним для керівника району питання фінансової самодостатності, адже доходи місцевих бюджетів із розрахунку на одну людину, у Новомиргородському районі залишаються одними з найнижчих на Кіровоградщині. Серед першочергових завдань для районної державної адміністрації – нарощення обсягів сільськогосподарського виробництва, розвиток малого підприємництва, зокрема, у сільській місцевості, створення нових робочих місць та підвищення рівня заробітної плати.


Ви можете підтримати наш портал ДОНАТАМИ

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool