Небайдужих кіровоградців запрошують на центральну площу міста
![](http://www.fotoinform.net/uploads/news_22285_1.jpg)
21 серпня на площі Героїв Майдану у Кіровограді стартує благодійна мистецька акція “Молитва за мир”.
Акція проводиться за підтримки виконавчого комітету Кіровоградської міської раджи, інформаційно – аналітичного центру “Перевесло”, ГО “Серце матері”, БФ “Наша родина”.
Міська влада запрошує усіх небайдужих кіровоградців прийти на центральну площу міста о 17.00, посильно допомогти пораненим воїнам – учасникам АТО, отримати потужний заряд позитиву від концерту за участі Андрія Гардашникова, Марії Моренко, Максима Кушніра, Крістіни Кисельової, Дмитра Колесникова, Аліси Русіної, Людмили Борисенко.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)