На Кіровоградщині рятувальники прибирали повалені дерева
![](http://www.fotoinform.net/uploads/news_33383_1.jpg)
Впродовж доби 13 жовтня до Служби порятунку «101» надійшло п’ять звернень від громадян та комунальних служб з проханням прибрати повалені дерева або гілки.
Так рятувальники розпиляли та прибрали дерево з покрівлі господарчої споруди на території приватного домоволодіння у м.Новоукраїнка, з проїжджої частини дороги Устинівка – Долинська на території Устинівського району, з проїжджої частини вул.Юрія Олефіренка в обласному центрі, дерево, яке впало на електричну опору по вул.Героїв України у м.Кропивницький та з проїжджої частини по пров. Центральний у с. Соколівське Кіровоградського району.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)