На Кіровоградщині громадян попереджали про наслідки нехтування правилами пожежної безпеки
![](http://www.fotoinform.net/uploads/news_48573_1.jpg)
25 травня рятувальники Онуфріївського району провели роз’яснювальну роботу з громадянами щодо правил пожежної безпеки у повсякденному житті, закцентувавши увагу людей на необхідності усвідомлення реальної небезпеки, яка є наслідком недотримання заходів безпеки у повсякденному житті
Адже через нехтування правилами використання відкритого полум’я не лише знищується вогнем майно громадян, але й трапляються випадки травмування і навіть загибелі людей.
Тож, фахівці Служби порятунку радили постійно слідкувати за справністю електричних, газових побутових приладів, не перевантажувати електромережу та не випалювати побутові відходи, сміття чи небажану рослинність, а утилізовувати їх у більш безпечний спосіб.
Крім того, працівники служби ДСНС нагадали алгоритм дій на випадок виявлення вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, а на завершення розмови передали листівки застережного змісту.
Управління ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)