Міндоходів в області та Кіровоградська митниця підписали Меморандум про співробітництво з обласним відділенням АППУ

Декабрь 12, 2013 | Новини | Просмотров: 542 | Комментариев: 0

Свої підписи під трьохсторонньою угодою поставили начальник Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Олександр Лебедєв, начальник Кіровоградської митниці Міндоходів Павло Скальский та голова територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Кіровоградській області Володимир Гришко.

Метою підписання Меморандуму стало спільне прагнення втілювати у життя ефективні форми співпраці для створення сприятливих умов розвитку підприємництва в області, забезпечувати контроль за дотриманням податкового та митного законодавства, запобігати правопорушенням у податковій та митній сферах.
Також був підписаний План спільних дій на 2014 рік, який конкретизує напрямки співпраці та визначає конкретні заходи, що будуть здійсненні протягом року. А це, зокрема проведення спільних семінарів, зустрічей, нарад, спрямованих на підвищення культури сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів, створення позитивного іміджу сумлінного платника, обговорення проектів нормативно-правових актів, проведення моніторингу громадської думки щодо чинного податкового та митного законодавства, діяльності органів доходів і зборів тощо.
Голова Кіровоградського відділення Асоціації платників податків Володимир Гришко висловив переконання, що меморандум буде сприяти підтримці атмосфери прозорості у стосунках платників податків із контролюючими органами, сповідувати принципи взаємної відповідальності між органами влади та бізнесом.
Нагадаємо, нещодавно як ще один крок назустріч одне одному, підписали Меморандум про співробітництво між Міндоходів України та АППУ Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко та Президент Асоціації Валентина Арбузова.
Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений