Майже шість сотень дітей прибули луганськими поїздами до Одеси
![](http://www.fotoinform.net/uploads/news_21425_1.jpg)
Сьогодні у складі двох поїздів формування Донецької залізниці до Одеси прибули майже 600 дітей віком від 3 до 17 років серед яких діти інваліди та діти-сироти.
Першим складом поїзда №91/92 сполученням «Луганськ - Одеса» о 08:09 на вокзал станції Одеса-Головна прибуло 100 дітей. Ще 497 дітей з Луганських шкіл-інтернатів прибули до Одеси поїздом №525/526 сполученням Луганськ – Одеса о 12:28. На пасажирському вокзалі Одеса-Головна дітей крім залізничників зустрічали представники Одеської облдержадміністрації, які брали активну участь у їх перевезенні та розміщенні у дитячих оздоровчих закладах, обласних школах-інтернатах.
Слід зазначити, що залізничники доклали максимальних зусиль для забезпечення безпеки перевезень пасажирів та прибуття їх у кінцевий пункт, адже це питання знаходиться на особливому контролі у керівництва залізниці. Начальник пасажирського вокзалу Одеса – Головна Дмитро Лобойко для зручності маленьких пасажирів та їх супроводжуючих на високому рівні організував зустріч на супроводження дітей територією вокзалу – у цьому взяли участь 15 залізничників. Біля кожного вагону було закріплено відповідальних працівників вокзалу, які допомагали у висадці дітей з поїзда та супроводжували їх до автобусів. Для перевезення дитячих речей до автобусів були задіяні 5 носіїв із візками.
Безпеку на території залізничного вокзалу забезпечували працівники УМВС України на Одеській залізниці на чолі з заступником начальника управління, полковником міліції Володимиром Чеховським.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)