Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Лист Голови ДПтС України розглянуто на засіданні обласної спостережної комісії при Кіровоградській ОДА

Август 09, 2013 | Новини | Просмотров: 719 | Комментариев: 0

На базі Кіровоградської облдержадміністрації відбулось розширене засідання обласної спостережної комісії на чолі з заступником голови ОДА Галиною Пастух та за участю заступника начальника управління ДПтС України в області Павла Краморова, в.о. начальника сектору охорони здоров’я Руслана Величко, представниками районних спостережних комісій.

На порядку денному розглядався лист Голови ДПтС України від 26 червня 2013 року №6/3-3352-Сд213 щодо недостатнього рівня проведення спостережними комісіями області контрольних заходів та заходів соціально-виховного характеру в установах виконання покарань області.
Галина Пастух визнала критику справедливою та ініціювала ряд заходів щодо усунення недоліків та покращення роботи в даному напрямку.
Також розглядались питання : - про стан трудової зайнятості осіб, звільнених з місць позбавлення волі; про медичне забезпечення осіб засуджених до позбавлення волі, про звільнення осіб, які знаходяться в місцях позбавлення волі, від сплати державного мита за видачу паспорта громадянина України.
В цілому роботу комісії Галина Пастух визнала такою що не в повній мірі відповідає вимогам нормативних актів, що регламентують діяльність комісії.
Прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України
в Кіровоградській області

Коментарі для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
Загрузка...
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений