Кропивницький: поліцейські вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
![](http://www.fotoinform.net/uploads/news_43086_1.jpg)
Сьогодні, 26 квітня, у Кропивницькому відбулися заходи з нагоди 32-ої річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Участь у них взяли ліквідатори, їх родичі, місцеві жителі, а також представники керівництва області та міста, правоохоронних і силових відомств.
Колона пройшла урочистою ходою від Площі Героїв Майдану до пам’ятника “Жертвам Чорнобиля”, де присутні поклали квіти та вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання.
Крім працівників поліції, до заходів також долучилися ветерани органів внутрішніх справ, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Сектор комунікації поліції Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)