Кропивницький: бібліотекарі організували патріотичні сходинки
![](http://www.fotoinform.net/uploads/news_40190_1.jpg)
21 листопада відзначили 4-ту річницю початку Революції Гідності та вшанували Героїв Небесної Сотні учасники патріотичних сходинок «Літопис Революції Гідності», що відбулися у бібліотеці-філії №4 міської централізованої бібліотечної системи ( вул. Яновського,60).
Бібліотекарі розповіли учням вищого професійно-технічного училища №9 про буремні події, що сталися під час Єврореволюції, коли українці, прагнучи свободи і справедливості, повстали проти свавілля влади і приниження.
Розповідь супроводжувалася показом відеокадрів, відзнятих під час Майдану. Учасники заходу висловили своє відношення до революційних подій 2013-2014 року, вшанували пам’ять полеглих героїв хвилиною мовчання, ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою, розгорнутою до Дня Гідності та Свободи у читальній залі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)