Кропивницькі юніори успішно захистили власні стартапи

Серпень 19, 2017 | Новини | Переглядів: 1437 | Коментарі: 0

15 cемикласників ЗОШ №34 отримали дипломи про закінчення літньої Бізнес-Школи ЮніорБанку. 11 випускників отримали найвищі бали за бізнес-тести, що вдається далеко не кожному юніору.

За 8 занять діти навчилися не лише користуватися банківськими продуктами, вони вдало створили власні стартапи, які гідно презентували та захистили.

“Кожен юніор повинен був створити власний стартап та довести, що він вигідний та принесе прибуток, визначений у розрахунках, - розповідає Вікторія Копаєва, бізнес-тренер ЮніорБанку Кіровоградської філії ПриватБанку. - Приємно, що усі справились із завданням і гідно презентували свої роботи. Найцікавішими були стартапи про захист безпритульних собак, про створення картинг-клубу у Кропивницькому, навіть про ресторан із застосуванням найсучасніших інноваційних технологій (посуд,який можна їсти тощо). От такі у нас розумні, талановиті і креативні юніори”.

Під час занять бізнес-тренер працювала над розвитком нестандартного мислення, навчала ораторському мистецтву та впевненості у власних силах та талантах.

“Я дуже люблю тварин, особливо собак, - розповідає Вікторія Мала, випускниця Бізнес-Школи, - тому мій стартап стосувався домашніх улюбленців. Ось чому у ПриватБанку, наприклад, є VIP-обслуговування для особливо важливих клієнтів, а VIP-обслуговування для тварин немає. Тому я свої бізнес-розрахунки робила саме у цьому напрямку. Прикольно так, виявляється, ми ще й прибуток можемо від цього отримувати. В мене, до речі, є ще ціла купа різноманітних ідей”.

“Найбільше мені сподобалося заняття із захисту стартапів, - розповідає Максим Руденко, керівник ЮніорБанку Кіровоградської філії ПриватБанку, - таких жарких, в той же час толерантних та коректних дебатів, не вистачає нашим політикам. Ось де і у кого їм слід повчитися. Ще я відмітив чудові навички ораторського мистецтва під час виконання завдання (до речі, на підготовку якого виділено було лише 10 хв.) з презентації продукту. Товар, який кожен мав презентувати та продати, обирався рандомно. Тобто кожен отримав продукт, який навіть не очікував. Ось тут я побачив і уміння аналізувати, визначати найсильніші сторони товару, і уміння переконувати, навіть за допомогою складних математичних розрахунків та із застосуванням власної харизми”.

15 cемикласників ЗОШ №34 отримали дипломи про закінчення літньої Бізнес-Школи ЮніорБанку. 11 випускників отримали найвищі бали за бізнес-тести, що вдається далеко не кожному юніору.


Ви можете підтримати наш портал ДОНАТАМИ

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool