Корейська делегація на Кіровоградщині

Октябрь 30, 2013 | Новини | Просмотров: 1074 | Комментариев: 0

Заступник голови ОДА Ярослав Арсірій, разом з керівниками профільних департаментів облдержадміністрації, зустрівся з делегацією представників корейської компанії Samchully Energy Solution Co з метою налагодження співробітництва між суб’єктами господарювання у галузі виробництва та споживання біопалива.

Корейська делегація високо оцінила здобутки і майбутній потенціал області, і висловила сподівання на подальшу співпрацю в напрямку виробництва альтернативної енергії. За словами представника компанії Samchully Energy Solution Co, вони готові, використовуючи відходи тваринницьких підприємств області, виробляти газ і тепло, і тим самим економити природну енергію.
- Ми особливо зацікавлені в проектах, пов’язаних з виробництвом енергії з відновлюваних джерел. І основне завдання обласної влади на сьогодні – створення сприятливого клімату для компаній, готових інвестувати в регіон. Тим паче, що з січня поточного року в Україні діє закон про стимулювання інвестиційної діяльності в пріоритетних галузях економіки країни. Наразі ми маємо і національний режим валютного регулювання і збору податків – це коли будь-яке підприємство з іноземними інвестиціями оподатковується за такою ж схемою, що і національні компанії. Крім того, держава гарантує повернення інвестицій, якщо іноземна компанія приймає рішення про вивід інвестицій із країни, без будь-яких збитків і втрат для компанії, - наголосив Ярослав Арсірій.
Детальніше заступник керівника області зупинився на презентації проекту створення індустріального парку в Канатовому. Він запропонував корейській делегації звернути особливу увагу і розглянути можливість і перспективу участі компанії Samchully Energy Solution Co у цьому проекті. Наразі триває оформлення документів на землю під майбутній технологічний кластер площею понад 700 га.
- Наступного року ми плануємо увійти в активну фазу створення інфраструктури на території парку. Тому обласна влада неабияк зацікавлена в тому, щоб знайти партнерів, готових до участі в проекті із залученням новітніх технологій, адже такі завдання ставить перед нами Глава держави і сучасні економічні процеси у світі вимагають нових підходів, - підкреслив Ярослав Арсірій.
 

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений