Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Кіровоградський обласний художній музей прийняв участь у фестивалі «Арсенал ідей»

Июль 26, 2016 | Новини | Просмотров: 538 | Комментариев: 0

15 липня 2016 року науковими співробітниками Кіровоградського обласного художнього музею було проведено презентацію участі у Другому Інтерактивному освітньому фестивалі «Змінимо світ» для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ, який відбувся 1-5 червня 2016 року у Національному культурно – мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» (м. Київ).

4 та 5 червня 2016 року Кіровоградський обласний художній музей вдруге прийняв участь у Інтерактивному освітньому фестивалі для дітей та підлітків «Арсенал ідей», який відбувся у Національному культурно – мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» (м. Київ).

На фестивалі було представлено 11 так званих «просторів», серед яких - тематичні простори Мистецтва, Музеїв, Освіти, Науки, Книги, Медіа, Музики, Ігровий, Спорту і дозвілля.
Один з таких «просторів» мав назву МІСТО МУЗЕЇВ. Саме воно під одним дахом на 5 днів об’єднало 25 музеїв з найкращими дитячими програмами та спільними музейними маршрутами.
У заходах приймали участь фахівці культури та музейної справи, освіти та науки, представники соціальної сфери та громадських організацій.

У МІСТІ МУЗЕЇВ кожен музей представляв свою «музейну історію», яка розповідала про дива, ігри та освіту в давнину у вигляді ігрових програм, квестових завдань та майстер-класів.
Найбільшою популярністю серед дітей користувалась гра-квест для трьох вікових категорій учасників, які мандрували Містом Музеїв, виконували цікаві завдання та отримували призи.

Формат кожної інтерактивної музейної експозиції дозволив продемонструвати об’єкти, що вже стали історією, їх сучасні аналоги, процеси розвитку мистецтва, книги, техніки, наукових відкриттів, авіації, музичних інструментів та ще багато інших цікавинок.

На території Мистецького Арсеналу було представлено презентаційний стенд Кіровоградського обласного художнього музею та його відділу – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна». На ньому було розгорнуто виставку друкованої продукції про діяльність музею та галереї, а також для всіх бажаючих роздавалися інформаційні та рекламні матеріали, буклети, листівки.
Кіровоградський обласний художній музей представляв музейний маршрут «Освіта в давнину» для вікової категорії дітей від 11 до 13 років. Музейна історія була основана на сюжеті графічного малюнку з фондового зібрання музею, який описував особливості отримання освіти в давнину. В процесі проходження маршруту діти мали можливість скласти пазли, створивши репродукції картин з фондового зібрання музею, а менших учасників чекали розмальовки на мистецьку тематику.

Також було проведено майстер-класи по виготовленню пташки миру з ниток та створенню браслетів із стрічок, які викликали неабияке зацікавлення як у дітей, так і у дорослих. Кожен учасник майстер-класу мав можливість забрати свій виріб собі на згадку.

Олена Степанок – завідуюча відділом науково-просвітницької роботи музею,

Тетяна Костенко – науковий співробітник відділу музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»
 

Коментарі для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
Загрузка...
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений