Кіровоградські стрільці успішно виступили на чемпіонаті України
![](http://www.fotoinform.net/uploads/news_23286_1.jpg)
Із 13 по 21 жовтня у Львові проходив чемпіонат України з кульової стрільби серед дорослих спортсменів на якому вдало виступили Кіровоградські спортсмени.
Так, представниця обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Буніна стала бронзовою призеркою у вправі ГП-4. Спортсмен з вадами слуху, учень комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» Олександр Костик серед дорослих спортсменів у вправі ГП-6 посів високе шосте місце. Його одноклубники Анна Сальникова показала сьомий результат, Лілія Нестеренко і Роман Неводничий стали десятими.
Тренують спортсменів Ілгам та Олена Ібрагімови
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)