Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Кіровоградські податківці підписали меморандум про співробітництво з роботодавцями області (фото)

Декабрь 11, 2012 | Новини | Просмотров: 792 | Комментариев: 0

Метою такої співпраці є створення на Кіровоградщині сприятливого податкового клімату для розвитку промисловості та підприємництва.

Голова ДПС у Кіровоградській області Ігор Вірієнко та голова правління Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців Павло Штутман висловили сподівання, що ця угода стане запорукою формування атмосфери взаємної довіри та партнерських стосунків, кроком до нового рівня податкових відносин між органами податкової служби області та платниками податків. Все це сприятиме поліпшенню як фінансового стану та платоспроможності підприємств, так і усуненню конфліктів та розвитку партнерства між органами ДПС та платниками податків.
Підписання меморандуму про співробітництво відбулось під час засідання у форматі «круглого столу». Участь у ньому, крім податківців, взяли керівники місцевих підприємств різних форм власності. Під час дискусії учасники засідання пропонували спростити документообіг, а також процедуру адміністрування окремих податків. Голова ДПС в області Ігор Вірієнко висловив переконання, що ці пропозиції будуть враховані в Програмі лібералізації податкової системи, яка нині розробляється в ДПС України.

Кіровоградські податківці підписали меморандум про співробітництво з роботодавцями області (фото)


Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Кіровоградській області

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений