Нужна финансовая помощь на срочную операциюКіровоградські платники за п'ять місяців нинішнього року перерахували до зведеного бюджету 1 млрд. 181 млн. грн.

Июнь 10, 2013 | Новини | Просмотров: 714 | Комментариев: 0

З цієї суми до державного бюджету надійшло 339,5 млн. грн. податкових платежів. Це на 6,4 відсотка більше, ніж за аналогічний період 2012 року.

Такого результату вдалося досягти за рахунок добровільної сплати податків (80%) у розрізі основних бюджетоутворюючих платежів. Так, протягом цього часу державна скарбниця отримала 106,9 млн. грн. податку на прибуток підприємств, 178,4 млн. грн. ПДВ і 4,1 млн. грн. акцизного податку.
Також з початку 2013 року в держбюджет було перераховано 210,5 млн. грн. митних платежів, у тому числі в травні – 35 млн. грн.
Контроль за країною походження та коригування класифікації та митної вартості товарів з початку року забезпечили додаткові надходження до держскарбниці в сумі понад 2,9 млн. грн. (в тому числі при визначенні митної вартості – 2 млн. грн., класифікації товарів – 534,6 тис. грн., країни походження – 300,7 тис. грн.).
Не менш результативною виявилася робота співробітників Головного Управління Міндоходов у Кіровоградській області з наповнення місцевих бюджетів. Завдяки взаємодії з платниками податків з початку року в них зібрано 631,1 млн. грн., або 108% доведеного завдання. Це на 14,1 відс. більше, ніж у відповідному періоді 2012 року. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року додатково надійшло 77,8 млн. грн.
Проведений аналіз показав, що збільшення надходжень до місцевих бюджетів відбулося за рахунок надходження 429,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 102,1 млн. грн. плати за землю.
Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений