Кіровоградські майстри таеквандо - чемпіони світу
![](http://www.fotoinform.net/uploads/news_22336_1.jpg)
З перемогою повернулися кіровоградські спортсмени зі столиці Таджикистану Душанбе, де проходив чемпіонат світу з боротьби таеквандо.
У престижному турнірі, в якому взяли участь представники 107 країн, Національну збірну команду України представляли три спортсмени з Кіровограда - вихованці ДЮСШ «Зірочка» фізкультурно-спортивного товариства «Україна».
У командному спарингу не було рівних Рибалку Максиму, Маліновському Ігорю та Боброву Владиславу, а Максим Рибалко ще й виборов третє місце в індивідуальному спаррингу. Також вихованці ДЮСШ «Зірочка» посіли четверте місце в командному заліку у складі збірної Національної команди України. Тренує спортсменів Литвиненко Олег Володимирович.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)