Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Кіровоградська митниця нагадує

Март 04, 2013 | Новини | Просмотров: 739 | Комментариев: 0

Дізнайтеся, які зміни внесено до порядку справляння громадянами митних платежів при ввезенні товарів


Кіровоградська митниця нагадує про внесення з 5 лютого змін до порядку справляння митних платежів при ввезенні на митну територію України товарів громадянами.
Наказ Міністерства фінансів України від 05.12.2012 №1279 розроблено з метою приведення нормативно-правових актів до норм Закону України від 07.06.2012 року № 4915-VI «Про внесення змін до Податкового та Митного кодексів України щодо узгодження їх окремих норм».
Так, частиною десятою статті 374 Митного кодексу України передбачалось звільнення від сплати митних платежів при ввезенні на митну територію України транспортних засобів за кодом згідно УКТЗЕД 8704 (моторні транспортні засоби для перевезення вантажів) в якості спадщини, або при переселенні громадян на постійне проживання в Україну. Змінами, внесеними даним Законом, встановлено обмеження щодо ваги таких транспортних засобів на рівні 3,5 тонн.
Наразі Порядком передбачено, що митні платежі не нараховуються та грошова застава не сплачується:
- при тимчасовому ввезенні транспортних засобів особистого користування на митну територію України громадянами-нерезидентами на термін, що не перевищує 1 року, за умови реєстрації таких транспортних засобів у відповідних органах іноземних держав;
- при тимчасовому ввезенні, громадянами-резидентами, які перебувають на тимчасовому консульському обліку у відповідній консульській установі України за кордоном, на строк, що не перевищує 60 днів (протягом одного календарного року), транспортних засобів особистого користування, що відповідають умовам абзацу 4 ч. 3 статті 380 Митного кодексу України (за умови подання митному органу документів, що підтверджують право власності громадянина на такі транспортні засоби та їх реєстрацію на території відповідної країни).
При тимчасовому ввезенні громадянами-резидентами транспортних засобів особистого користування, що класифікуються за товарними позиціями 8702, 8703, 8704 (загальною масою до 3,5 тонни) – легкові автомобілі та моторні транспортні засоби, 8711 (мотоцикли, мопеди та велосипеди), 8716 (причепи та напівпричепи) згідно з УКТЗЕД, громадянами сплачуються митні платежі, які підлягають сплаті при імпорті таких транспортних засобів.
Тимчасове ввезення громадянами-резидентами на митну територію України інших транспортних засобів особистого користування дозволяється на строк до одного року під письмове зобов’язання про їх зворотне вивезення за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, та із застосуванням до них заходів гарантування - надання фінансової гарантії або внесення коштів на відповідний рахунок або в касу митного органу (грошова застава).
Крім того, звертаємо увагу на те, що пропуск через митний кордон України товарів (крім транспортних засобів особистого користування), сумарна фактурна вартість та/або загальна вага яких перевищують критерії, встановлені частиною першою статті 374 цього Кодексу, що ввозяться громадянами на митну територію України тимчасово або з метою транзиту, здійснюється в порядку, передбаченому для підприємств, під письмове зобов'язання про їх зворотне вивезення (транзит).
***
Нагадуємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Прес-служба Кіровоградської митниці
 

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений