Кіровоградщина: в селищі Побузьке триває реконструкція школи
![](http://www.fotoinform.net/uploads/news_52089_1.jpg)
Будівельники продовжують працювати над реконструкцією загальноосвітнього навчального закладу I-III ступенів у Побузькому Голованівського району. Це єдина школа в селищі. Вона розрахована на понад 600 дітей.
Про це повідомив перший заступник голови ОДА Ігор Кузьмін сьогодні, 9 липня.
«У рамках програми Президента України «Велике будівництво» підрядна організація уже завершила роботи з утеплення школи та часткової заміни покрівлі. Тепер будівельники працюють над оздобленням фасаду та заміною вікон. Також розпочали будівництво котельні», – зазначив Ігор Кузьмін.
Як пояснили представники генеральної підрядної організації ПП «Сапфір», школа в Побузькому була збудована в 1960-х роках. Із того часу ремонтні роботи тут проводяться вперше.
Нагадаємо: у школі №2 в Новій Празі Олександрійського району замінили покрівлю. Також на цьому об’єкті будівельники паралельно завершують демонтаж на другому поверсі навчального закладу й замінюють електричні мережі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)