Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Кіровоградщина: обсяг фінансування системи екстреної медичної допомоги склав близько 64 млн. грн.

Апрель 12, 2013 | Новини | Просмотров: 731 | Комментариев: 0

Про це йшлося на засіданні робочої групи з питань створення та забезпечення функціонування і розвитку системи екстреної медичної допомоги, яка відбулася під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Галини Пастух.

У ході засідання вона запропонувала деталізувати всі проблемні питання, що виникають в межах реформування галузі на території області, проаналізувати весь комплекс ремонтних робіт, а також окремо розпочати організаційний процес щодо приєднання до Центру екстреної медичної допомоги порожніх приміщень санітарно-епідеміологічної станції.

За інформацією Олега Рибальченка, начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації, обсяг фінансування системи екстреної медичної допомоги на Кіровоградщині склав близько 64 млн. грн., окремо враховані також додаткові видатки у розмірі 4 млн. грн. з обласного бюджету на заробітну плату медпрацівникам.

- Поки що неможливо до кінця визначитися в реальних потребах служби, адже працюємо тільки 2-3 місяці, але, приміром, на паливно-мастильні матеріали, хоча проводиться вкрай раціональне їх використання, додаткового потрібно буде врахувати 2-3 млн. грн. А от медикаментами служба екстреної медичної допомоги забезпечена повністю, - зазначив Олег Рибальченко.

Слабким місцем залишається також незадовільний стан місцевих доріг. З цього приводу висловився на засіданні Володимир Тоцький, заступник директора департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації. Він повідомив, що у цьому році Кіровоградській області передбачена субвенція з державного бюджету на ремонт та реконструкцію доріг у сумі 40 млн. грн.

- На даний час вже проводиться ремонт доріг у деяких районах області, вже ліквідована ямковість на під'їзді до Знам’янки, - наголосив Володимир Тоцький.

Галина Пастух наголосила, що від якості доріг часто залежить життя людини, та доручила департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації забезпечити підготовку регіональних планів заходів на 2013 і 2014 роки щодо будівництва, реконструкції, ремонту та утримання в належному стані вулиць і доріг, які мають пріоритетне значення для належного функціонування системи екстреної медичної допомоги.

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений