Кіровоград: зустріч із платниками податків

Январь 31, 2015 | Новини | Просмотров: 694 | Комментариев: 0

Новації законодавства відбулися вагомі, то темою обговорення із платниками податків Кіровоградського району й стали питання податкового компромісу.

З 17 січня 2015 року набув чинності Закон України від 25.12.2014 року № 63-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу", тобто режим звільнення від юридичної відповідальності платників податків та/або їх посадових (службових) осіб за заниження податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та/або податку на додану вартість за будь-які податкові періоди до 1 квітня 2014 року з урахуванням строків давності, встановлених статтею 102 Податкового кодексу України.

Круглий стіл провела заступник начальника – начальник Кіровоградського відділення Кіровоградської ОДПІ Оксана Біловодська.
Присутні обговорили також зміни до ПКУ внесені Законом України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи ” від 28.12.14 р. №71-VIII .
На закінчення зустрічі Оксана Біловодська нагадала присутнім про необхідність відмови від виплати заробітної плати у ”конвертах ”, рівномірно сплачувати податкові зобов'язання і не порушувати строки сплати таких зобов'язань.

Прес-служба Кіровоградської ОДПІ
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений