Кіровоград: впровадження теплозберігаючих технологій і альтернативних джерел енергії

Июнь 05, 2013 | Новини | Просмотров: 577 | Комментариев: 0

Пошуки ефективних шляхів у впровадженні технологій зменшення енергоспоживання та використання новітніх альтернативних видів енергоносіїв стали предметом обговорення на нараді, яку провели з керівниками комунальних підприємств міста секретар міської ради Ігор Волков та заступник міського голови Сергій Поліщук.

Нарада відбулася на території комунального підприємства “Теплоенгетик” ВП “ТЕЦ”, де вже є позитивний досвід з встановлення та випробування сучасного газогенератора, який дозволяє отримати паливо для котелень з вугілля і зменшити споживання дороговартісного закупного природного газу.
Директори кіровоградських підприємств змогли на власні очі побачити, як ініціатива тепловиків дозволяє суттєво заощадити на витратах з організації опалювального сезону.
У нас немає іншого виходу, наголосив під час наради секретар міської ради Ігор Волков, як активно включитися в процеси переходу з дорогого імпортного газу на альтернативні види палива власного виробництва, оскільки це ефективний крок у напрямку енергетичної незалежності нашої держави. Таке завдання наполегливо ставить Президент України, відзначив Ігор Волков, і в сьогоднішніх умовах комунальні підприємства обласного центру мають всі можливості для того, щоб розвивати альтернативну енергетику. В Кіровограді на заводі “Дозавтомати” освоєно випуск необхідних для цього котлів на твердому паливі різної потужності, на КП “Трест зеленого господарства” є достатня кількість обладнання для виготовлення тріски з відходів деревини. Керівники підприємств мають в даному випадку проявити розумну ініціативу і крок за кроком просуватися у реалізації енергозберігаючих і енргезаміщуючих технологій. При цьому, звернув увагу Ігор Волков, не варто розраховувати виключно на дотації з міського бюджету, а потрібно шукати шляхи співбраці з банківськими установами, оскільки всі проекти виористання альтернативного пального є самоокупними.
Ігор Волков повідомив також учасників наради, що під час зустрічі міського голови Олександра Саінсуса з Надзвичайним і Повноважним Послом Польщі в Україні Генриком Літвіним, досягнута домовленість про вивчення досвіду наших західних сусідів з впровадження державних програм утеплення будинків і споруд.
Заступник міського голови Сергій Поліщук націлив керівників підприємств, що найефективнішою з усіх є комплексна стратегія енергозаощадження, коли паралельно з пошуками альтернативних дешевших варіантів організації систем опалення здійснюються заходи з теплозбереження. Адже, наголосив Сергій Поліщук, як показала практика, озвучена науковцями під час наради голови Кіровоградської ОДА Андрія Ніколаєнка з питань енергоефективності у селищі Олександрівка, найбільші втрати тепла у приміщеннях, понад 90%, відбуваються саме через стіни, вікна і дахи.
Керівники комунальних підприємств отримали конкретні доручення щодо розробки власних програм енергозбереження, які вони мають представити вже наступного тижня під час наради, яка відбудеться на території Тресту зеленого господарства.
джерело


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений