Кіровоград: у виправній колонії інтенсивно боротимуться проти ВІЛ-СНІДу

Июль 19, 2013 | Новини | Просмотров: 500 | Комментариев: 0

16 липня 2013 року заступником начальника Кіровоградської виправної колонії УДПтСУ в області (№6) із соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими проведено інформаційне заняття на тему: «Протидія ВІЛ/СНІДу в пенітенціарній системі»

Ця тематика дуже актуальна на сьогодні, адже показник хворих на ВІЛ/СНІД з кожним днем зростає.
Після підготовленої національної програми протидії ВІЛ/СНІДу в Україні на найближчі 4 роки (на 2014-2018 рр.) саме колонії стають суб’єктами, де буде реалізовуватись посилена політика боротьби зі СНІДом. В нашій країні в пенітенціарних установах почалось масштабне національне тестування на ВІЛ, не стала винятком і Кіровоградська виправна колонія. Так, протягом 6 місяців поточного року вже проведено тестування 400 засудженим! Йще більше – 500 осіб планується протестувати і у другому півріччі.
Також приємно зазначити, що виправна колонія Кіровограда за сприянням Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, (представники котрої постійно відвідують засуджених установи), виграла грант від Глобального Фонду боротьби зі Снідом, туберкульозом та малярією на суму 38 тисяч 844 гривні. Дані кошти будуть направлені на забезпечення підтримки та лікування ВІЛ-інфікованих осіб, які відбувають покарання. Для зберігання АРВ-препаратів та медикаментів для лікування опортуністичної інфекції планується провести капітальний ремонт аптеки установи, забезпечити безперебійне водопостачання, витяжну вентиляцію та кондиціонер, встановити охоронну та пожежну сигналізацію та обладнати приміщення стелажами і холодильником. Цей проект за угодою між колонією та Глобальним Фондом боротьби зі СНІДом завершитиметься наприкінці вересня поточного року.

Вікторія Балазюк,
ст. інспектор групи контрольно-аналітичної роботи
Кіровоградської виправної колонії УДПтСУ в області (№ 6)


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений