Кіровоград: у коледжі КНТУ відбувся день правових знань
![](http://www.fotoinform.net/uploads/news_23420_1.jpg)
День правових знань відбувся у машинобудівному коледжі КНТУ.
У правовій освіті студентів, організованій відділом сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради взяли участь представник кримінальної міліції у справах дітей МВ УМВС України в Кіроовградській області, майора міліції Рубаненко А.М. та представник кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області старшого лейтенанта внутрішньої служби Бабій Ю.О.
Студентів ознайомили із адміністративними правопорушеннями та відповідальністю за їх вчинення. Зокрема проінформували про санкції за тютюнопаління у заборонених місцях та розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях. Молодь отримала вичерпні відповіді та практичні поради на всі свої запитання.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)