Кіровоград: у боржників будуть відбирати пенсії та зарплати

Ноябрь 20, 2014 | Новини | Просмотров: 944 | Комментариев: 0

З 18 листопада 2014 року ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» спільно з органами Державної виконавчої служби та ОКВП «Дніпро-Кіровоград» розпочало здійснення виїздів за місцем проживання брожників підприємства, за якими рахується борг за надані послуги централізованого теплопостачання та водопостачання.

При цьому під особливу увагу робочої групи підпадають боржники, відносно яких винесено рішення суду про стягнення заборгованості.

Так, з метою примусового погашення існуючої заборгованості, щотижнево робоча група здійснює виїзд за адресою проживання кожного боржника з метою встановлення місця отримання доходу для подальшого накладення стягнення на заробітну плату чи пенсію або майнового стану боржників для здійснення арешту та опису майна. В подальшому стягнення заборгованості відбувається за рахунок відрахувань із отриманих доходів боржниками або за рахунок реалізації арештованого майна боржників.

Робочу групу по примусовому стягненню заборгованості супроводжують представники абонентських служб ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» та ОКВП «Дніпро-Кіровоград», які уповноважені приймати оплату заборгованості за надані житлово-комунальні послуги на місцем проживання споживача. Таким чином у боржників підприємства є остання можливість оплатити існуючу заборгованість в добровільному порядку без застосування заходів примусового стягнення.


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений